اندازه آلت تناسلی مردان چقدر باید باشد

اندازه آلت تناسلی مردان چقدر باید باشد
پاسخ : اندازه آلت تناسلی

بسیاری از مردان از کوچکی نسبی آلت تناسلی شان در هراس اند حال آنکه طول معمول آلت تناسلی در زمان تحریک کامل بین 11 تا 15 سانتیمتر است و نیز اختلال در نزدیکی زمانی پیش می آید که طول آلت پس از تحریک کامل کمتر از 5 سانتیمتر باشد. زمانی که عضلات آلت تناسلی زن بتواند آلت مرد را در بر بگیرد دیگر مشکل طول وجود نخواهد داشت.به یاد داشته باشید که در حالت عادی آلت تناسلی نمی توان طول آن را پس از تحریک پیش بینی کرد چرا که ممکن است آلتی کوتاهتر بیشتر تحریک شود و بسیار بزرگتر شود.

برای اکثر مردان جهان ، آگاهانه یا ناخدآگاه ، آلت یکی مهمترین مسایل است . و از همان ابتدای کشف این عضو سوالی که به ذهنشان خطور می کند اینست که : "آلت من یه کم کوچیک نیست؟" و از آن به بعد در شرایط مختلف این آرزو را می کنند که ای کاش آلت من کمی بزرگتر بود! علی رغم تاکیدکتاب های مختلف بر این نکته که اندازه آلت مهم نیست و نیز اینکه زنان به خاطر اندازه آلت جذب مردان نمی شوند ، باز هم این تفکرات ادامه پیدا می کند.

یک نکته دیگر این است که وقتی یک فرد به آلت خود نگاه می کند به دلیل زاویه دید ( نگاه از بالا ) ، آن را کوچکتر از آلتهای دیگری که دیده است ، می پندارد. پس می بایست مردان درک درستی ازاندازه آلت داشته باشند . آلت مردانه در حالت شل اندازه ای بین 8/5 سانتیمتر تا 10/5 سانتی متر دارد. البته باید در نظر داشت که عواملی مثل سردی هوا و شنا کردن بر اندازه گیری تاثیر می گذارد .
البته تفاوت اندازه در آلت مردان واقعیت دارد ولی این تفاوتها مثل تفاوت در اندازه دست یا پای افراد می باشد و در قدرت باروری فرد تاثیر نخواهد داشت . نکته دیگر اینکه بیشتر افراد فکر می کنند که افراد قد بلند و قوی هیکل آلتهای بزرگتری دارند، ولی این تفکر با توجه به بررسیهای انجام شده غلط است.

طول آلت تناسلی مردان
 با سلام

طول آلت تناسلی بنده 13 سانتی متر است، سوالی که دارم این است اندازه متوسط طول آلت تناسلی در مردان چه مقدار است و آیا اندازه آلت در لذت جنسی جنس مخالف یا باردار شدن آن تاثیری دارد یا خیر؟

ممنون سلام

1)      مطالعات مختلف نشان می دهند که میانگین اندازه آلت نعوظ یافته بین 13 تا 15 سانتی متر است (با دامنه اطمینان 95% از 7/10 تا 19 سانتی متر) و در مورد محیط پیرامونی، محاسبات جمعیتی میانگین اندازه در قاعده آلت، وسط و سر آلت را عدد 12 تا 13 سانتی متر براورد می کند. این نکته مهم است که اغلب، تخمین خود فرد از اندازه آلت بواسطه زاویه دید و بافت چربی پایین شکم، کمتر از اندازه واقعی است و همین موضوع عده ای را نگران می کند. بین اندازه معمول آلت و اندازه آن در حالت نعوظ کامل هیچ ارتباطی مشاهده نشده است. بعلاوه اغلب پژوهش ها ارتباطی بین این موضوع و اندازه سایر اعضا بدن مثل دست یا پا یا قد فرد نشان نداده اند.

2)      بیشرین رشد آلت، بعد از یک مرحله در سنین 2 تا 5 سال، در فاصله 15 تا 17 سالگی اتفاق می افتد. در بزرگسالی تقریباً با هیچ روش مورد قبول پزشکی، امکان افزایش سایز آلت وجود ندارد (حداقل با دانش امروز). معدودی درمان های جراحی پیشنهاد شده است که هنوز تا ثابت شدن بی خطری آنها راه زیادی در پیش است و بجز در موارد خاص اصلاً قابل توصیه نیستند. لذا، محصولات متنوع ارائه شده که از طریق رسانه های مختلف در مورد آنها تبلیغ می شود در قریب به اتفاق موارد هیچ تاثیری ندارند و البته اغلب مشتریان وقتی به این موضوع پی می برند که جیب عده ای دیگر پر از پول شده است.

3)      کوچکی آلت یا M.i.c.r.o.p.e.n.i.s تنها برای آلت های زیر 7 سانتی متر (در حالت نعوظ) مصداق دارد و اگرچه این حالت عوامل متعددی دارد، ولی شیوع کلی آن در جامعه تنها 6/0 درصد است (یعنی فقط شش نفر در هر هزار نفر). پس متوجه می شوید که این مقدار نگرانی و دغدغه در میان آقایان به هیچ عنوان قابل توجیه نیست. درمان دارویی این موارد نیز تنها در کودکی امکان پذیر است و در بزرگسالی تنها روش های جراحی می توانند کمک کننده باشند.

4)      مطالعات مختلف نشان داده اند که این موضوع برخلاف تصور آقایان، برای زنان چندان اهمیتی ندارد. از آنجایی که در طول نزدیکی، تنها یک سوم خارجی واژن از تماس با آلت و تحریک جنسی بیشترین تاثیر را می پذیرد (چون دو سوم فوقانی عملا به دنبال تحریک جنسی تا حدی دچار اتساع می شود)، این موضوع دور از انتظار هم نیست. البته طبیعی است که فرهنگ سازی جاری در رسانه ها ممکن است نهایتاً در دراز مدت بر سلیقه جنسی برخی افراد تاثیرگذار باشد.

   در نهایت باید تاکید کرد که مردانگی (masculinity) مفهومی پیچیده و دارای ابعاد مختلف شخصیتی و روان شناختی است و کم لطفی است اگر مطابق آنچه تبلیغ می شود، آن را در خصوصیات اندام جنسی مثل اندازه و قدرت نعوظ و ... محدود کنیم. ای کاش مردانگی واقعی هم در جامعه تا این حد مشتری داشت!
با سلام خدمت شما و تشکر از مطالب خوبتون
من ١٧ سالمه و ١٠٠ کیلو هم وزن دارم
آلت من در حالت نعوظ ٧ سانتی متر هست،آیا نیاز به عمل جراحی دارم یا اگر به روش پنی مور عمل بکنم مشکلم رفع میشه؟
 سلام،

مقدار متوسط طول آلت نعوظ یافته در جمعیت مردان بین 15 تا 18 سانتیمتر خواهد بود .
نکته مهم دیگر که شاید بیشتر مردان به آن توجه نمی کنند اینست که واژن زنان طوری ساخته شده که خود را با هر اندازه آلت مردانه مطابقت می دهد . طول واژن در زنی که تا به حال بچه دار نشده و از لحاظ جنسی تحریک نشده، 7/5 سانتیمتر است ( این اندازه در زنانی که بچه دار شده اند اندکی متفاوت است ) . این اندازه در حالت اوج تحریک جنسی به 10 سانتیمتر می رسد . پس با توجه به اینکه طول آلت مردان در حالت نعوظ به ندرت کمتر از 10 سانتیمتر می باشد، آلت مرد به طور کامل واژن زن را پر خواهد کرد . در لذت جنسی بیش از اینکه طول آلت مهم باشد، قطر آن مهم است.پس با توجه به اندازه ای که شما گفتید جای هیچگونه نگرانی نیست .

ایا اطلاعاتی از  میزان  طبیعی قطر الت تناسلی وجود دارد ؟
سلام  طول آلت تناسلی در سه حالت شل ، کشیده و نعوظ  متفاوت است وقتی می گویید طول آلت تناسلی ده سانتی متر است باید مشخص کنید در کدام یک از سه حالت مذکور مد نظرتان است .نکته دیگراین که در پژوهش های مختلف اندازه های متفاوتی اعلام شده است اما آنچه که ملاک من  برای طبیعی بودن سایز آلت است اندازه گیری  سایز پوبومئال آ لت در حالت کشیده شده است که 9.5سانتی متر و بیشترطبیعی است  بر اساس  سالها تجربه  در کلینیک سلامت خانواده که  علاوه بر مراجعان ، بیماران سایر مراکز درمانی هم به آنجا ارجاع داده می شوند حدود 99درصد مراجعان با شکایت کوچکی الت اندازه آلت طبیعی دارند وبه علل مختلف مانند مقایسه با همسالان در رختکن ،اعتراض همسر ،تبلیغات ماهواره ای و نشریات ، اطلاعات غلط در فضای مجازی ، وسواس به ظاهر بدن ،...مصرند که آلت آنها کوچک است و باید  افزایش یابد .اگر آلت کوچک پسرانه جزیی از نشانه های بلوغ دیررس  باشد  بیمار باید به متخصصان غدد ارجاع داده شود در غیر اینصورت افزایش طول آلت در حالتی که فرد واقعا دچار میکروپنیس باشد(کمتر از یک درصد مراجعان ) ناگزیربه شیوه های جراحی یا غیر جراحی تاحدودی شاید بتوان کاری کرد در 99درصد دیگر موارد به اقدام  دیگری جز مشاوره  نیاز نیست البته گاهی فرد به علت نارضایتی همسر مراجعه می نماید که  پس از بررسی علت معلوم می شود مثلا زود ارضایی بوده ولی طرفین فکرکردند مشکل در طول آلت است یا علل دیگری  از اختلالات زناشویی که با درمان آنها مشکل احساس کوچکی الت هم رفع می شود .به هرحال شمار زیادی  از افرادی که  شکایت کوچکی الت دارند به دست ما نمی رسند و بخش قابل توجهی از آنان متاسفانه  شکار صاحبان تبلیغات فریبنده ماهواره ای و نظایر آن می شوند و هزینه گزافی را برای انواع درمان ها بی هیچ نتیجه ای می پردازند  و گاه  دچار عارضه هم می شوند . نکته بعدی این که بخشی از افرادی که با شکایت کوچکی آلت مراجعه می کنند مبتلابه بیماری وسواس هستند که ارجاع انان به روانپزشک این مشکل حل می شود .طول آلت تناسلی در ارضاهمسر نقشی ندارد .مردان و زنان از نظر جنسی تفاوت های زیادی  دارند که از حوصله این پرسش و پاسخ خارج است در ارضاهمسر بیش از همه مسائل ارتباطی زوجین و معاشقه خوب و مدت دخول و رفت و برگشت الت مهم است چراکه در اغلب موارد  تحریک جنسی در زوجه کلیتوریال است که  بااندازه کوچک الت هم  امکانپذیراست در مواردی هم که واژینال است در صورت وجود نقطه ای به نام G به اندازه دو بند انگشت از استخوان عانه فاصله دارد .ممنون
کوتاهی آلت تناسلی و مشکل در رابطه


باسلام من 42 سالمه الت تناسلیم در حالت نعوظ زیر 10میباشد و قطر آن نیز زیر 10میباشد مشکل اصلی این است که در موقعه نزدیکی هم خودم هم همسرم بسیار با مشکل رو برو میشویم راه درمان را بفرمایید و در همه موارد تا بهبودی اینجانب را داهنمایی نماییدو البته در حالت شول نیز آن قدر جمع میشود که فقط سر آلت پیداست وتا نهایت به داخل جمع میشود و زود انزالی نیز دارم .چطور میتوانم طول و قطر آن را اضافه کنم  راهنمایی کنید لطفا.
 سلام

اگرچه به نظر می رسد که طول آلت تناسلی شما نسبت به میانگین آن در مردان تا حدی کمتر است ولی به هیچ وجه غیرطبیعی تلقی نمی شود. در مورد اینکه به هنگام نزدیکی با مشکل مواجه می شوید توضیح بیشتری نیاز است. طول آلت بر خلاف آنچه تبلیغ می شود تاثیر زیادی در لذت جنسی دو طرف ندارد. شاید لازم باشد دانش و مهارت جنسی خود را بیشتر کنید تا رابطه رضایت بخش بهتری برای خود و همسرتان فراهم آورید. ضمناً اندازه آلت در حالت معمول هیچ ربطی با اندازه آن در شرایط نعوظ ندارد لذا این که در شرایط عادی آن را کوچک احساس می کنید نباید موجب سوء تفاهم برای شما شود به ویژه اگر چاق هستید و یا به قول معروف شکم دارید. اطلاعات بیشتر را می توانید در این آدرس ملاحظه فرمایید:

 

http://salajen.blogfa.com/post/24
 اندازه آلت، دغدغه ای آزاردهنده!
 

حجم انبوه تبلیغات در شبکه های ماهواره ای و حتی برخی تبلیغات داخلی و عباراتی که مخاطبین با جستجوی آنها در موتورهای جستجوگر به وبلاگ حاضر می رسند و بلاخره آنچه در کلینیک از مراجعین می شنویم، نشان می دهند که موضوع اندازه آلت تناسلی در مردان کماکان یک دغدغه مهم محسوب می شود و البته این مسئله زمینه ای تاریخی دارد. در آثار تاریخی بجای مانده از هزاران سال پیش تا کنون (نوشته، تصویر یا مجسمه و...)، در اغلب موارد، اندازه آلت با قدرت و اعتبار افراد (Authority) رابطه ای تنگاتنگ داشته است. البته خصوصیات فرهنگی اجتماعی هر زمان و مکان گاه این رابطه را عوض کرده است. مثلاً در یونان باستان یا آثار دوران رنسانس، یک آلت کوچک ختنه نشده به مراتب جذابتر تلقی می شده و یک آلت بزرگ و ختنه شده غیرعادی یا حتی کمیک محسوب می شده است. البته شاید گسترش تعالیم مسیحیت که این عضو را شیطانی می دانست در این تفاوت دیدگاه بی تاثیر نبوده باشد.

   به هر حال این عضو "بخت یار" یا شاید "بخت برگشته" سال ها است که با دیدگاه های "اهریمنی"، "سکولار"، "نژادی"، "روان کاوانه"، "سیاسی" و بلاخره "پزشکی" مورد توجه بوده است و کماکان در دنیای امروز نیز اندازه آلت و البته بیشتر درک و برداشت خود فرد از آن به شدت با اعتماد به نفس مردان رابطه دارد و شرایطی که در ابتدای نوشته ذکر شد، نه تنها تایید کننده این ادعا است بلکه متاسفانه حجم تبلیغات در این خصوص روز به روز به این دغدغه آقایان و البته باورهای غلط  دامن می زند.

   اما صرف نظر از نگرش ها و باورها، واقعیت از چه قرار است؟ بگذارید بطور مختصر به موضوع نگاهی داشته باشیم:

1)      مطالعات مختلف نشان می دهند که میانگین اندازه آلت نعوظ یافته بین 13 تا 15 سانتی متر است (با دامنه اطمینان 95% از 7/10 تا 19 سانتی متر) و در مورد محیط پیرامونی، محاسبات جمعیتی میانگین اندازه در قاعده آلت، وسط و سر آلت را عدد 12 تا 13 سانتی متر براورد می کند. این نکته مهم است که اغلب، تخمین خود فرد از اندازه آلت بواسطه زاویه دید و بافت چربی پایین شکم، کمتر از اندازه واقعی است و همین موضوع عده ای را نگران می کند. بین اندازه معمول آلت و اندازه آن در حالت نعوظ کامل هیچ ارتباطی مشاهده نشده است. بعلاوه اغلب پژوهش ها ارتباطی بین این موضوع و اندازه سایر اعضا بدن مثل دست یا پا یا قد فرد نشان نداده اند.

2)      بیشرین رشد آلت، بعد از یک مرحله در سنین 2 تا 5 سال، در فاصله 15 تا 17 سالگی اتفاق می افتد. در بزرگسالی تقریباً با هیچ روش مورد قبول پزشکی، امکان افزایش سایز آلت وجود ندارد (حداقل با دانش امروز). معدودی درمان های جراحی پیشنهاد شده است که هنوز تا ثابت شدن بی خطری آنها راه زیادی در پیش است و بجز در موارد خاص اصلاً قابل توصیه نیستند. لذا، محصولات متنوع ارائه شده که از طریق رسانه های مختلف در مورد آنها تبلیغ می شود در قریب به اتفاق موارد هیچ تاثیری ندارند و البته اغلب مشتریان وقتی به این موضوع پی می برند که جیب عده ای دیگر پر از پول شده است.

3)      کوچکی آلت یا M.i.c.r.o.p.e.n.i.s تنها برای آلت های زیر 7 سانتی متر (در حالت نعوظ) مصداق دارد و اگرچه این حالت عوامل متعددی دارد، ولی شیوع کلی آن در جامعه تنها 6/0 درصد است (یعنی فقط شش نفر در هر هزار نفر). پس متوجه می شوید که این مقدار نگرانی و دغدغه در میان آقایان به هیچ عنوان قابل توجیه نیست. درمان دارویی این موارد نیز تنها در کودکی امکان پذیر است و در بزرگسالی تنها روش های جراحی می توانند کمک کننده باشند.

4)      مطالعات مختلف نشان داده اند که این موضوع برخلاف تصور آقایان، برای زنان چندان اهمیتی ندارد. از آنجایی که در طول نزدیکی، تنها یک سوم خارجی واژن از تماس با آلت و تحریک جنسی بیشترین تاثیر را می پذیرد، این موضوع دور از انتظار هم نیست (مطلب شماره 19 وبلاگ را مرور کنید). البته طبیعی است که فرهنگ سازی جاری در رسانه ها ممکن است نهایتاً در دراز مدت بر سلیقه جنسی برخی افراد تاثیرگذار باشد.

   در نهایت باید تاکید کرد که مردانگی (masculinity) مفهومی پیچیده و دارای ابعاد مختلف شخصیتی و روان شناختی است و کم لطفی است اگر مطابق آنچه تبلیغ می شود، آن را در خصوصیات اندام جنسی مثل اندازه و قدرت نعوظ و ... محدود کنیم. ای کاش مردانگی واقعی هم تا این حد مشتری داشت!

 کوچک بودن آلت تناسلی
اندازه طبیعی آلت تناسلی در مردان را برایم بگویید اگر آلت از اندازه طبیعی در کودکان کمتر باشد چه باید کرد؟
آیا جراحی یا روش دیگری برای طبیعی کردن آن وجوددارد؟


در یک دهۀ اخیر بسیاری از مردان نسبت به اندازۀ دستگاه تناسلی خود اظهار نگرانی می کنند و کم نیستند والدین پسر بچه هائی که آنها نیز همین نگرانی را دارند. علت اصلی، برهم خوردن نورم های جامعه و تبلیغات سوء و ارائه اطلاعات کاملا نادرست توسط شبکه های ماهواره ای، اینترنت و رسانه های زرد می باشد. این شبکه های تبلیغاتی با ارائۀ برنامه هائی به بیننده القاء می کنند که دارای مشکل است و جهت رفع مشکل باید از محصولات آنها استفاده کند. کوچکی واقعی اندازۀ دستگاه تناسلی در مردان بیماری بسیار نادری است. البته مثل هر بیماری دیگر، کوچکی واقعی دستگاه تناسلی در مردان یا "کوچکی مرضی دستگاه تناسلی" تعریف علمی خاص خود را دارد، و صرف ادعای فرد دلیل وجود مشکل در وی نمی تواند باشد. ممکن است که فرد انتظارات خاصی از خود داشته باشد، ولی آن دلیل وجود بیماری نیست. هر پسر بچۀ بالای یک سال که طول دستگاه تناسلی وی در حالت کشیده کمتر از 1/9 سانتی متر می باشد، باید مورد بررسی قرار گیرد. علل زیادی برای آلت تناسلی کوچک در نزد پسر بجه ها وجود دارد، که اگر به موقع تشخیص داده شوند، کمک زیادی می توان به این کودکان نمود. امروزه با پشیرفت تکنولوژی حتی می توان در ماههای آخر بارداری با سونوگرافی در داخل رحم مادر این بیماری را در جنین پسر تشخیص داد. نکتۀ قابل ذکر این است که در کودکان چاق، آلت تناسلی در زیر چربی ناحیۀ عانه مخفی می شود، که اصطلاحاً به آن "آلت تناسلی دفن شده یا مخفی شده" می گویند و این با آلت تناسلی کوچک فرق می کند. در بسیاری از موارد با بزرگ شدن کودک و کاهش وزن وی، این مشکل برطرف می شود، ولی گاهاً جهت برطرف شدن آن نیاز به عمل جراحی دارد. تشخیص زود و به موقع "کوچکی واقعی دستگاه تناسلی" دارای اهمیت بسیار زیادی است، چون با درمان مناسب و به موقع، این کودکان تقریباً دستگاه تناسلی طبیعی خواهند داشت. اندازۀ آلت تناسلی در سن بلوغ رابطۀ مستقیم با زمان درمان دارد. هر قدر درمان زودتر انجام شود، اندازۀ آلت تناسلی در سن بلوغ نزدیکتر به میزان طبیعی خواهد بود.

جهت راهنمائی والدین گرامی، طول متوسط طبیعی آلت تناسلی کشیده شده با دست در سنین مختلف به قرار زیر می باشد (بر حسب سانتی متر):
سن .... اندازۀ آلت ***** سن ... اندازۀ آلت ***** سن .... اندازۀ آلتcm

نوزاد 30 هفته 1.5 ****** کودک 2 ساله 2.6 ***** کودک 7 ساله 3.9
نوزاد 34 هفته 2.5 ****** کودک 3 ساله 2.9 ***** کودک 8 ساله 3.7
نوزاد ترم ...... 2.5 ****** کودک 4 ساله 3.3 ***** کودک 9 ساله 3.8
کودک 6 ماهه 1.9 ****** کودک 5 ساله 3.5 ***** کودک10 ساله 3.8
کودک 1 ساله 2.3 ****** کودک 6 ساله 3.8 ***** بالغین ......... 9.3

برای درمان "کوچکی واقعی دستگاه تناسلی" دو راه وجود دارد: دارو درمانی که بیشتر قبل از 14 سالگی مؤثر است و عمل جراحی که بعد از سن بلوغ انجام می شود. هیچ دستگاهی که مورد تأئید مجامع علمی معتبر باشد، جهت تغییر قابل ملاحظه اندازۀ آلت تناسلی وجود ندارد. دستگاههائیکه در اینترنت و یا شبکه های ماهواره ای تبلیغ می شوند، بنظر بنده فقط موهومات هستند. این دستگاهها نه تنها بیفایده می باشند، بلکه در مواردی عوارض زیانبار شدیدی را نیز به همراه دارند. و نیز اینکه عده ای سود جو، داروهائی را تبلیغ می کنند که صد در صد مؤثر و تضمینی هستند، باز بنظر بنده هیچ وجود خارجی ندارد. خوانندگان محترم به هیچ وجه نباید در دام چنین افراد و تبلیغاتی بیفتند.

http://zest.persianblog.ir/post/180/

http://askanswer.ir/65/

نکات مهم برای اولین رابطه جنسی در ازدواج

مخصوص هر دو نفر:

چطور می توانیم رابطه جنسی خوبی داشته باشیم؟

آنچه که در این مقاله عنوان می کنیم قانون نیست. قانون گذاشتن برای رابطه جنسی غیرممکن است – آنچه که مهم است این است که کاری که می کنید احساس خوبی به شما بدهد. و این احساس خوب باید بعد از رابطه جنسی هم باقی بماند—به هیچ وجه نباید بعد از رابطه جنسی مضطرب و نگران شوید که مبادا همسرتان باردار شود یا دچار بیماری شوید. به همین دلیل، برنامه ریزی برای جلوگیری از بارداری و رابطه جنسی ایمن باید مد نظرتان باشد.

چه زمان باید رابطه جنسی داشته باشیم؟

زمان رابطه جنسی اهمیت چندانی ندارد. آنچه مهم است این است که این زمان، زمانی باشد که هر دو نفر شما احساس راحتی کنید. خیلی از زوجین دوست دارند با سپیده صبح رابطه جنسی برقرار کنند، خیلی ها عصرها را ترجیح می دهند و بعضی دیگر تاریکی شب را. مهمتر از زمان رابطه جنسی، زمانی است که می خواهید با هم بگذرانید. برای اولین رابطه جنسی زمان زیادی را اختصاص دهید. روزهای تعطیل معمولاً بهتر است، می توانید کل روز را، حتی ساعت خواب را، صرف آن کنید.کجا باید رابطه جنسی انجام دهیم؟

اینکه کجا رابطه جنسی انجام دهید تصمیم خیلی مهمی است. پیدا کردن جایی که هر دوی شما بتوانید حداقل تا 48 ساعت آینده تنها باشید خیلی سخت است. اما ارزشش را دارد.

تخت خواب بهترین محل برای عشق بازی است. اتاق خواب همه شرایط لازم برای داشتن یک رابطه جنسی فوق العاده را دارد: گرما، راحتی، فضای کافی و توالت. می توانید با هم دوش بگیرید.

چه چیزهایی باید همراه داشته باشیم؟

هر چه که برای راحتیتان لازم است را با خود داشته باشید. کاندوم، بالشت مورد علاقه تان یا حوله حمام.

آیا هر دوی ما باید در یک زمان ارضاء شویم؟

نگران همزمان کردن ارگاسم ها نباشید. خیلی از خانم ها تازمانیکه تجربه کافی پیدا نکنند، در طول رابطه جنسی ارگاسم نمی شوند. خیلی بعید است که در اولین رابطه جنسی بتوانید هر دو با هم ارضاء شوید. پس سعی کنید که خوش بگذرانید و حتماً به همدیگر بگویید که چه چیز برایتان لذت بخش است و به ارضاء شدنتان کمک میکند.

مخصوص خانم ها:

اول باید چه کار کنم؟

نباید از همسرتان انتظار داشته باشید که در اولین جلسه بداند که چه چیز به شما لذت می دهد. این شما هستید که باید به او بگویید، دست های او را بگیرید و آن را جایی قرار دهید که راضیتان می کند. اصلاً خجالت نکشید و به او بگویید که دوست دارید چطور بدنتان را لمس کند. اگر دفعه اول شریک جنسیتان باشد، احتمالاً اضطراب و استرس زیادی خواهد داشت و آلت تناسلیش خوب واکنش نخواهد داد. برای تحریک دوباره آن به صبر، آرامش و درک نیاز دارید. به همین خاطر است که گفتیم باید زمان زیادی را برای اولین رابطه جنسی خود اختصاص دهید.

آیا دردناک خواهد بود؟

احتمالاً داستان های زیادی درمورد درد از دست دادن باکرگی شنیده اید. برای بعضی از خانم ها واقعاً دردناک است اما اگر طرفتان کارش را درست انجام دهد درد زیادی نخواهید داشت. از روغن استفاده کنید و به همسرتان زمان دهید. خودتان بگویید که چه زمان برایتان لذت بخش است و کی دردتان می گیرد.

رابطه جنسی را در چه حالتی باید انجام دهیم؟

خیلی از خانم ها دوست دارند رابطه جنسی دفعه اولشان را طوری انجام دهند که خودشان روی مردشان قرار گیرند چون در این حالت کنترل بیشتری روی آلت تناسلی مرد دارند. خیلی ها هم دوست دارند که مردشان روی آنها بخوابد و کنترل همه چیز را به طرفشان می دهند. حالتی را انتخاب کنید که برایتان بهتر ست. فقط یادتان باشد که به او بگویید که عجله نکند و درصورت نیاز از روغن مخصوص استفاده کنید.

مخصوص آقایون:

اگر نتوانستم به نعوظ دست پیدا کنم چه؟

شاید خنده دار به نظر برسد اما ممکن است این اتفاق واقعاً بیفتد. نگران نباشید چون کاملاً طبیعی است و همه آن تقصیر اضطراب و استرس شماست. یک نفس عمیق بکشید برای مدتی با دست ها، لب ها و زبانتان رابطه جنسی انجام دهید. سعی کنید اضطرابتان را فراموش کنید و مطمئناً باشید که آلت جنسیتان واکنش می دهد.

اگر قبلاً رابطه جنسی نداشته ام باید حتماً به او بگویم؟

خیلی از مردها فکر می کنند چون مرد هستند باید مسئولیت رابطه جنسی را برعهده بگیرند و مهم نیست که کدامشان تجربه بیشتری دارد. اگر شما تابه حال رابطه جنسی نداشته اید و طرفتان داشته است، اجازه بدهید که کنترل همه چیز دست او باشد. از اعتراف واقعیت نترسید. اگر خودتان هم نگویید مطمئن باشید که طرفتان خودش متوجه می شود که قبلاً رابطه جنسی نداشته اید و خودش همه چیز را نشانتان می دهد.

اگر خیلی زود ارضاء شدم چه؟

اگر خیلی زودتر از زمانی که می خواستید ارضاء شدید اشکالی ندارد، کمی عشق بازی کنید، بخوابید و باز دوباره امتحان کنید. بار دوم بسیار ریلکس تر خواهید بود.

آیا آلت تناسلیم به اندزه کافی بزرگ است و شکل درستی دارد؟

اندازه آلت جنسی یکی از نگرانی های بسیار متداول آقایون است. سایز متوسط آلت جنسی کمی بیشتر از 13، 14 سانت در زمان نعوظ است و این اندازه برای راضی کردن طرفتان کافی است. واژن خانم ها می تواند خیلی راحت خودش را با اندازه های خیلی بزرگ یا خیلی کوچک آلت جنسی مردها مطابقت دهد و اندازه آلت جنسیتان ارتباطی با ارضاء کردن طرفتان ندارد.

یک مسئله مهم دیگر شکل آلت جنسی است. خیلی از مردها نگران می شوند که چرا آلت جنسیشان به سمت پایین یا سمت چپ خم است و تصور می کنند چون هیچوقت هیچ مردی را در فیلم های پرنو با چنین آلت تناسلی ندیده اند، پس مال آنها طبیعی نیست. خیلی های دیگر فکر می کنند خم بودن آلت تناسلیشان به سمت پایین رابطه جنسی را برایشان دشوار می کند. اما یادتان باشد رابطه جنسی را می توان در حالات بی شماری انجام داد. واژن زن و آلت جنسی مرد می توانند به شکل های مختلف با هم جور شوند و هر حالت جدید برای رابطه جنسی لذت های جدیدی را به شما و طرفتان خواهد داد.

آیا شریک جنسی خوبی خواهم بود؟

یک شریک جنسی خوب بودن به طور خودکار ایجاد نمی شود. با انتخاب زمان مناسب، مراقبت و تمرین، مطمئن باشید هر آنچه که برای یک شریک جنسی فوق العاده لازم باشد را دارید. اولین جلسه رابطه جنسی برای هر دوی شما کمی ناشیانه خواهد بود اما آغازی برای فوق العاده ترین زمان های زندگیتان خواهد شد.

پاسخ به سوالات جنسی

*مورد اول مورد بحث برانگیز اندازه آلت تناسلی در مردان بود .

- آلت من کوچک است و نمی توانم همسرم را راضی کنم. - چگونه می توانم آلتم را بزرگ کنم. دو فرزند دارم و از این نظر مشکلی ندارم اما در مورد انداره آلتم ناراحتم. باید اول دید که معیارتان برای سنجش اندازه آلتتان چه بوده. با کسی مقایسه کرده اید؟ با هنرپیشه های فیلم های تجاری و مستهجن خودتان را مقایسه می کنید که بارها عمل جراحی انجام داده اند و بعضا حتی آلتشان هیچگونه حسی ندارند؟ و یا اینطوری که اشاره کرده اید شریک جنسی دارید و ایشان ناراضی هستند؟
 پاسخ به سوالات جنسی

ببینید، بیشترین گیرنده های عصبی در ناحیه تناسلی خانمها در کلیتوریس یعنی زائده ای که بالای مجرای ادرارشان است وجود دارد که این اصلا ربطی به داخل واژن ندارد و می شود حتی بدون دخول از طریق تحریک این منطقه به خانم لذت داد. منطقه بعدی که حساس است بیرون واژن، دهانه ورودی آن و منطقه محدودی از ابتدای واژن است که تنها قسمت ابتدایی آلت تناسلی مردانه برای تحریک این منطقه کافی است. در ضمن واژن حالت ارتجاعی دارد یعنی از انگشت دست تا سر یک بچه به هنگام تولد را در خودش جا می دهد و دورش را میگیرد.

 

بنابراین قطر آلت مردانه تاثیر چندانی نمی تواند در ارضا کردن خانم داشته باشد چون واژن خودش را تطبیق می دهد. در مورد طول آلت هم باید بگویم که کل فاصله دهانه واژن تا انتهای آن تقریبا به اندازه طول انگشت کوچک دست است بنابراین هر آلت تناسلی که حداقل در این حد باشد میتواند کل حجم واژن را پر کند. در مجموع برای خانم ها بیشتر پیش نوازی توام با همدلی، صمیمیت، مهر ورزی و درک متقابل مهم است تا داشتن شریک جنسی با آلت تناسلی خیلی بزرگ.

 

در مورد اندازه آلت تناسلی و ابزارها و داروهای تجاری که در این مورد رایج است باید بگویم که بعد از سن بلوغ دارویی برای بزرگ کردن اندازه آلت تناسلی وجود ندارد و ابزارهایی هم که بصورت تجاری تبلیغ می شوند بی اثر هستند.

 

/ 0 نظر / 48 بازدید